| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Adapter Capacity | 02 LGX Adapter Panels |
| Ports | 4 Port 'U' Style - 38mm x 53mm (1.49" x 2.08") |
| Lockable | Yes |
| Type | Double Doors |
| Material | 16 Gauge Powder Coated Steel |
| Height | 268mm (10.5") |
| Width | 318mm (12.5") |
| Depth | 93mm (4.0") |
| Weight | 3.33kg (7.34lbs) |
| Color | Black |