| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Adapter Capacity | 02 LGX Adapter Panels |
| Ports | 4 Port - Ø30mm (1.18") |
| Lockable | Yes |
| Type | Double Doors |
| Material | 16 Gauge Powder Coated Steel |
| Height | 152.4mm (6.0") |
| Width | 304.8 (12.0") |
| Depth | 114.3mm (4.5") |
| Weight | 3.26kg (7.18lbs) |
| Color | Black |