| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Splice Trays | 02 Splice Trays |
| Splice Capacity | 24 Splices |
| Ports | 2 Input Ports Ø16mm (0.62") Max, 24 Output Ports Ø3mm (0.11") |
| Material | Polycarbonate Plastic |
| Height | 264mm (10.39") |
| Width | 154mm (6.06"), 56mm (2.20") |
| Color | Gray |